Previous Next
Date: Location:
Gigantium Isafdelingen
  Isarena
  mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
Uge 3 17. jan 18. jan 19. jan 20. jan 21. jan 22. jan 23. jan
07:00 Gigantium Ispleje (07:00-15:00) Operators Hockey Club EST:2018 Booking (06:45-08:00)
Elitesport Aalborg Booking omkl. 1 (07:45-08:45)
08:00 Foreningen AaB Ishockey Booking Hockey4Fun Omk.4 (08:00-09:00)
09:00 Aalborg Pirates A/S (09:00-10:00) Aalborg Pirates A/S Booking (09:00-10:00) Foreningen AaB Ishockey Booking U9 Omk.1 (09:00-10:00)
Foreningen AaB Ishockey Booking Hockey4Fun Omk.3 (09:15-10:15)
10:00 Aalborg Pirates A/S (10:00-11:00)
Foreningen AaB Ishockey U7 omkl. 3 små begyndere omkl 4 (10:15-11:15)
Elitesport Aalborg Hockeyskole (10:30-11:30) Elitesport Aalborg Hockeyskole (10:30-11:30) Elitesport Aalborg Hockeyskole (10:30-11:30)
11:00
Foreningen AaB Ishockey U12 Kamp kl. 11.45 AaB omk. 3 - Vojens omk. 6 (11:45-13:45)
12:00 AALBORG OLDTIMERS ISHOCKEY "AOI" Booking omkl. 1 (12:00-13:00)
Elitesport Aalborg Hockeyskole Omk.3/4 (12:45-13:45)
13:00
Foreningen AaB Ishockey U13 Kamp kl. 13.45 Aab Omk. 1 - Vojens Omk. 5 (13:45-15:45)
14:00 Foreningen AaB Ishockey U12 Kamp kl. 14.00 Aab Omk. 1 - Esbjerg Omk. 5 (14:00-16:00)
Aalborg Pirates A/S Booking (14:30-16:30)
15:00
Aalborg Pirates A/S Booking (15:30-16:45) Aalborg Pirates A/S (15:30-16:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U13 Omk.1 (15:30-16:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U9 Omk.1 (15:30-16:30)
16:00 Foreningen AaB Ishockey U13 Kamp kl. 16.00 AaB Omk. 4 - Esbjerg Omk. 6 (16:00-18:00)
Foreningen AaB Ishockey Booking U13 Omk.3/4 (16:45-17:45)
17:00 Foreningen AaB Ishockey Booking U13 Omk.3/4 (17:00-18:00) Foreningen AaB Ishockey U9 Omk.3 (17:00-18:00) Aalborg Pirates A/S (17:00-18:15) Foreningen AaB Ishockey Booking U11 Omk.1 (17:00-18:00) Foreningen AaB Ishockey Booking Black n White Omk.1 (17:00-18:30)
18:00 Foreningen AaB Ishockey Booking U15/U17 Omk.6 (18:00-19:00)
Foreningen AaB Ishockey Booking U15/U17 Omk.1 (18:15-19:15) Foreningen AaB Ishockey U11 Omk.1 (18:15-19:30) Foreningen AaB Ishockey Booking Hocjey4Fun Omk.4 (18:15-19:15)
Foreningen AaB Ishockey Pige Kamp kl. 18.30 AaB omk. 3 - Rødovre omk. 5 (18:30-20:30)
Foreningen AaB Ishockey Booking Motion F Omk.5/6 (18:45-21:30)
19:00 Foreningen AaB Ishockey Talentliga kamp kl. 19.30 AaB omk. 2 - Esbjerg omk. 5 (19:00-21:30)
Foreningen AaB Ishockey Booking Piger Omk.5 (19:15-20:15)
Foreningen AaB Ishockey Booking Hockey4Fun Omk.3 (19:30-20:30)
Foreningen AaB Ishockey Piger Omk.6 (19:45-20:45)
20:00 Foreningen AaB Ishockey Booking U20 (20:00-21:15)
Foreningen AaB Ishockey Booking U20/1.div (20:30-21:30)
Foreningen AaB Ishockey Booking Motion F Omk.1 (20:45-22:15)
21:00 Foreningen AaB Ishockey Booking Old Boys/2.div Omk.3/4 (21:00-22:30)
Foreningen AaB Ishockey Booking Old Boys/2.div Omk.3/4 (21:45-23:00)
22:00