Previous Next
Date: Location:
Gigantium Isafdelingen
  Isarena
  mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
Uge 12 18. mar 19. mar 20. mar 21. mar 22. mar 23. mar 24. mar
07:00 Veteranforeningen Operators Hockey Club EST:2018 Ishockey (07:00-08:00)
Elitesport Aalborg Booking Idrætsklasser (1) (07:45-08:45) Elitesport Aalborg Booking Idrætsklasser(1) (07:45-08:45)
08:00
09:00 Aalborg Pirates A/S Booking (09:00-10:00) Foreningen AaB Ishockey U13 Cup (09:00-12:45) Foreningen AaB Ishockey U13 Cup (09:00-12:45)
10:00 Aalborg Pirates A/S Booking (10:00-11:00) Aalborg Pirates A/S Booking (10:00-11:00) Aalborg Pirates A/S Booking (10:00-11:00) Aalborg Pirates A/S Booking (10:00-11:00)
11:00
Aalborg Politis Idrætsforening Idræt (11:15-12:15)
12:00 Elitesport Aalborg Booking Skolehockey Omk. 4 (12:00-12:45) Elitesport Aalborg Booking Skolehockey Omk. 4 (12:00-12:45)
13:00 Aalborg Pirates A/S (13:00-14:00) Aalborg Pirates A/S Booking (13:00-14:00)
14:00
Foreningen AaB Ishockey U13 Cup (14:15-19:15) Foreningen AaB Ishockey Booking H4F Kamp (14:15-16:45)
15:00
Foreningen AaB Ishockey Booking U15 (1) (15:30-16:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U11(1) (15:30-16:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U13 (1) (15:30-16:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U15 (1) (15:30-16:30)
16:00 Foreningen AaB Ishockey Isarrangement Jacob Iversen Omk.1 (16:00-17:00)
Foreningen AaB Ishockey Booking U13 (3) (16:45-17:45)
17:00 Foreningen AaB Ishockey Booking U17 (3) (17:00-18:15) Foreningen AaB Ishockey H4F (4) (17:00-18:15) Aalborg Pirates A/S Booking (17:00-18:15) Foreningen AaB Ishockey Booking Black n White (1) (17:00-18:30)
Foreningen AaB Ishockey U17 (5) (17:15-18:15)
18:00 Foreningen AaB Ishockey Booking U9 (4) (18:00-19:00)
Foreningen AaB Ishockey U9 (3) (18:30-19:30) Foreningen AaB Ishockey Booking U15 (1) (18:30-19:30) Foreningen AaB Ishockey H4F (1) (18:30-19:45)
Foreningen AaB Ishockey Booking Motion F (3) (18:45-20:45)
19:00
Foreningen AaB Ishockey Booking U17 (1) (19:15-20:15)
Foreningen AaB Ishockey 2.Div (1) (19:45-20:45) Foreningen AaB Ishockey Booking U17 (3) (19:45-20:45)
20:00 Foreningen AaB Ishockey Motion F (3) (20:00-21:30)
Foreningen AaB Ishockey U20/1 Div (20:30-21:30)
21:00 Foreningen AaB Ishockey Old Boys (4) (21:00-22:30) Foreningen AaB Ishockey Booking Red Dogs (4) (21:00-22:30)
Foreningen AaB Ishockey Booking Elite Old Boys (4) (21:45-23:00)
22:00