Previous Next
Date: Location:
Gigantium Isafdelingen
  IS-træningshal
  mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
Uge 38 19. sep 20. sep 21. sep 22. sep 23. sep 24. sep 25. sep
07:00 Aalborg Skøjteløberforening Booking (06:30-07:30) Aalborg Skøjteløberforening Booking (06:30-07:30) Aalborg Skøjteløberforening Booking (06:30-07:30) Aalborg Skøjteløberforening Booking (06:30-07:30)
Aalborg Skøjteløberforening Booking (07:30-08:15) Aalborg Skøjteløberforening Booking (07:30-08:15) Aalborg Skøjteløberforening Booking Ny is kl.9.45/11.30/13.15 (07:30-14:15) Aalborg Skøjteløberforening Træning (07:30-09:45)
Elitesport Aalborg Booking Omkl.1 (07:45-08:45) Elitesport Aalborg Booking Omkl.1 (07:45-08:45)
08:00
Skoler og Institutioner / Aalborg Kommune Booking (08:30-13:45) Skoler og Institutioner / Aalborg Kommune Booking (08:30-13:45) Skoler og Institutioner / Aalborg Kommune Booking (08:30-12:00)
09:00
Skoler og Institutioner / Aalborg Kommune Booking (09:30-15:00) Skoler og Institutioner / Aalborg Kommune Booking (09:30-15:00)
10:00
11:00
12:00 Foreningen AaB Ishockey U11 kamp Omkl.1,5,6 (12:00-14:15)
13:00
14:00 Aalborg Skøjteløberforening Booking (14:00-14:45) Aalborg Skøjteløberforening Booking (14:00-14:45)
Aalborg Skøjteløberforening Booking ASF Ny is kl.16.00/17.45 (14:30-19:30)
Aalborg Skøjteløberforening Booking (14:45-15:15)
15:00 Aalborg Skøjteløberforening IS 17.15 og 19.00 (15:00-21:30)
Aalborg Skøjteløberforening IS 17.30 (15:15-19:15) Gigantium Is-kørsel (15:15-15:30)
Aalborg Skøjteløberforening Booking (15:30-17:00) Aalborg Skøjteløberforening IS 17.00 og 18.45 (15:30-20:30)
16:00 Foreningen AaB Ishockey U15 omkl. 3 (16:00-17:00)
17:00 Foreningen AaB Ishockey Små beg / U7 Omkl.4 (17:00-18:00)
18:00
Foreningen AaB Ishockey U11 omkl.3 (18:15-19:15) Foreningen AaB Ishockey Hockey4Fun Omk.4 (18:15-19:15)
19:00
Foreningen AaB Ishockey U17 omkl. 3 (19:30-20:30) Aalborg Curling Klub Booking (19:30-23:00) Foreningen AaB Ishockey Hockey4Fun Omkl.3 (19:30-20:30)
Foreningen AaB Ishockey Red Dogs Omkl.4 (19:45-21:15)
20:00
Foreningen AaB Ishockey U20 / 1. div. (20:45-21:45) Foreningen AaB Ishockey Piger omkl. 6 (20:45-21:45) Foreningen AaB Ishockey Motion F Omkl.4 (20:45-22:15)
21:00
Foreningen AaB Ishockey Aalborg Sparta Omkl.3 (21:45-23:00)
22:00 Foreningen AaB Ishockey Black n White omkl. 3 (22:00-23:00) Foreningen AaB Ishockey Red Dogs Omkl.3 (22:00-23:00)